Binance, Uçurduğu Bu Altcoin’i Marjin’de Listeleyecek!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün Metis’i spot işlem paritelerinde listeledi. Bu gelişmenin ardından altcoin fiyatı yükselişe geçti. Son bir gelişmede Binance, METIS’i marjin’de de listeleyeceğini duyurdu. Bu da tokene piyasada ilave bir güç desteği oldu.

Binance, METIS’i Earn, Convert ve Marjin’e ekledi!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Binance bugün listesine METIS’i eklediğini duyurdu. Çok geçmeden altcoin için farklı bir duyuru daha yaptı. Borsa bu sefer METIS için marjin’de işlemleri başlatacağını açıkladı. Ayrıca METIS’i Earn ve Convert ekosistemlerine de dahil edecek. Bununla birlikte Binance, METS için henüz vadeli işlemler için bir sözleşme eklemedi. Bu bağlamda borsa şu açıklamayı yaptı:

Binance, Metis’in (METIS) Binance Earn, Binance Convert ve Binance Marjin’e eklendiğini duyurmanın heyecanını yaşıyor.

  • Kullanıcılar artık METIS’i BTC, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen diğer tokenlara karşı sıfır ücret karşılığında alıp satabilecekler.
  • Binance Margin, METIS’i Çapraz ve İzole Marj’a yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak ekleyecek ve ayrıca METIS/USDT çiftini Çapraz ve İzole Marj’da listeleyecek.

Binance’dan METIS için spot listeleme duyurusu

Binance’in Metis’i (METIS) platformunda listeleyeceğini duyurması, proje için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor. Listeleme, Metis’i daha geniş bir kripto para traderları ve yatırımcı kitlesine tanıtacak. Ayrıca, METIS tokenlarına likidite ve erişilebilirlik sağlayacak. Binance’te Metis için işlem pariteleri arasında METIS/BTC, METIS/USDT, METIS/FDUSD ve METIS/TRY yer alacak. Binance’in Metis için listeleme ücretinden feragat etmesi, projenin potansiyeline duyduğu güvenin bir göstergesi ve kripto para alanında yeniliği teşvik etme taahhüdüyle uyumlu.

METIS’e, kripto alanında yenilikçi bir proje olduğunu gösteren Tohum Etiketi’nin uygulanması özellikle dikkat çekici. Bu tanımlama, yatırımcılara METIS’in Binance’te listelenen diğer tokenlara kıyasla daha yüksek volatilite ve risk sergileyebileceğinin bir işareti olarak hizmet ediyor. Bu durum zorluklara yol açabilse de, gelişmekte olan Blockchain projelerinin dinamik ortamında gezinmek isteyenler için fırsatlar da sunuyor.

METIS fiyatında %27’nin üzerinde artış

Metis’in fiyatında son dönemde yaşanan %27’lik artış, kripto para meraklılarının ve yatırımcıların dikkatini çekti. Bu yazı sırasında Metis, son 24 saat içinde 718,96 milyon dolar piyasa değerine ulaştı. Ayrıca, 155,19 milyon dolar işlem hacmi kaydetti. Token, 138,85 dolardan işlem görüyordu. Bu önemli fiyat artışını, Binance listelemesini çevreleyen beklenti katalize etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x